• Zwroty i reklamacje

Zwroty


Każdemu klientowi sklepu izimarket.pl przysługuje prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru, bez podania przyczyny. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy należy, w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przesyłki, wysłać stosowne oświadczenie (wzór znajdą Państwo poniżej) na adres:

 

izimarket.pl

ul. Przy Gazwoni 16

65-001 Zielona Góra

 

PDF(1).png  TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ WZÓR FORMULARZA 

 

Towar należy zwrócić w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu, nie później niż w terminie 14 dni (licząc od dnia odstąpienia od umowy). Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Koszt przesyłki w przypadku zwrotu zwykłego ponosi Kupujący. Pieniądze zostaną zwrócone na wskazane przez Klienta konto bankowe w terminie do 14 dni od daty otrzymania paczki. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem!

 

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdują się w regulaminie. W przypadku pytań dotyczących odstąpienia od umowy prosimy o kontakt telefoniczny ( 57 777 30 15) lub mailowy (sklep@izimarket.pl)

 

Reklamacje


Każdy zakupiony towar w naszym sklepie objęty jest gwarancją producenta. Towar posiadający fabryczne wady lub niezgodny z zamówieniem należy odesłać wraz z formularzem reklamacji na adres:

 

izimarket.pl

ul. Przy Gazowni 16

65-001 Zielona Góra

 

PDF(2).png TUTAJ MOŻESZ POBRAĆ I WYDRUKOWAĆ WZÓR FORMULARZA 

 

Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Pieniądze zwracamy na wskazane przez Kupującego konto bankowe.

 

Termin rozpatrzenia reklamacji – 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. O wyniku rozpatrzenia reklamacji poinformujemy Państwa mailowo. W przypadku pytań dotyczących reklamacji prosimy o kontakt telefoniczny (57 777 30 15) lub mailowy (sklep@izimarket.pl).