• Kategorie
  • Szukaj
  • Telefony i akcesoria

Osoby bez telefonu komórkowego to rzadkość w tych czasach. W naszej ofercie znajduje się wiele akcesoriów, dzięki którym telefon nie tylko będzie sprawniej działał, ale też uchronią go przed zniszczeniem. 

W dziale z akcesoriami GSM znajdą Państwo przejściówki, kable do ładowarek czy nawet wysięgniki do tak popularnych w tych czasach selfie lub bothie.

Aby uchronić telefon przed uszkodzeniem, a w szczególności ekran przed zarysowaniami, wystarczy zakupić szkło hartowane. W naszej ofercie znajduje się bogaty wybór szkieł do różnych telefonów, chociażby marki Apple, Sony, Samsung, LG czy HUAWEI.

Nieodłącznym dodatkiem do telefonu są słuchawki, dzięki którym możemy słuchać muzyki czy radia gdziekolwiek chcemy. Na naszych półkach bezprzewodowe lub przewodowe zestawy słuchawkowe również do różnych rodzajów telefonów z różnych marek. 

Kolejnym niezbędnym elementem w temacie telefonów komórkowych są ładowarki. Wiele osób posiada kilka, ponieważ telefon ładuje się nie tylko w domu. W naszej ofercie znajdą Państwo ładowarki sieciowe, samochodowe, bezprzewodowe lub uniwersalne. 

Z kolei dla osób, które przywiązują wagę do wyglądu oraz dobrego stanu telefonu proponujemy szeroki wybór etui i pokrowców. Dysponujemy różnymi kolorami i wzorami dostosowanymi do takich marek jak Nokia, HTC, Motorola, Asus, Microsoft oraz wielu innych.

W naszym sklepie znajdą również Państwo sporo kabli USB, zarówno dedykowanych różnym modelom telefonów, jak i również uniwersalnych. 

W naszym sklepie mogą się Państwo zaopatrzyć również w baterie do telefonów. Na naszych półkach duży wybór baterii i akumulatorów do smartfonów różnych marek.

Dysponujemy również akcesoriami do tabletów. Chociażby etui z klawiaturą doskonale uchroni sprzęt przed uszkodzeniami, a jednocześnie sprawi, że użytkowanie tabletu stanie się doskonale wygodne.