• Bramka bezpieczeństwa do futryny - czarna

Symbol: ML 7608
Brak towaru
119.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 7.99
Odbiór osobisty 0
Orlen Paczka 7.99
Kurier DPD 12.99
Paczkomaty InPost 13.99
Za pobraniem - Kurier DPD 19.99
Poczta Polska 19.99
Dostępność Brak towaru
EAN 5902802907608

BRAMKA ZABEZPIECZAJĄCA DO FUTRYNY 74-86CM

 • AUTOMATYCZNY ZATRZASK - główny zamek działa na zasadzie automatycznego zatrzaskiwania, co podnosi poziom bezpieczeństwa i skutecznie chroni przed przypadkowym otwarciem bramki.
 • NAKŁADKI OCHRONNE - śruby rozporowe posiadają silikonowe nakładki, które nie tylko zapobiegają ewentualnym uszkodzeniom powierzchni, ale podnoszą stabilność montowanej rozporowo bramki.
 • SPECYFIKACJA - bramka pasuje do przejść o szerokości 74-86cm; waga zestawu 3,75kg.
 • MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY - systemowe rozwiązanie pozwala na dodawanie poszerzeń (7, 15, 28cm itp.) w zależności od indywidualnych potrzeb związanych z szerokością przejść do miejsc docelowych, jakie należy zabezpieczyć.
 • METALOWA KONSTRUKCJA - całość wykonana została z lekkiej, ale jednocześnie wytrzymałej, gładko oszlifowanej i łagodnie wykończonej stali, która pomalowana jest farbą.

SPECYFIKACJA

 • kolor bramki: czarny
 • bramka pasuje do przejść o szerokości: 74-86cm
 • waga zestawu: 3,75kg
 • waga z opakowaniem: 4,75kg

W ZESTAWIE

 • bramka
 • 4 śruby rozporowe

Bramka bezpieczeństwa montowana do futryny, uchroni przed przedostaniem się na schody, do przejść bądź do pomieszczeń, w których znajdują się cenne przedmioty lub miejsca stanowiące zagrożenie.

Bramka wyposażona została w podwójne zamknięcie. Główne zamknięcie znajduje się przy zatrzasku i otwiera się poprzez równe naciśnięcie znajdujących się po obu stronach przycisków. Na dole znajduje się dodatkowa zakładka zabezpieczająca, która blokuje uchylaną część bramki.

Bramka jest wykonana z malowanej proszkowo stali i nie posiada ostrych krawędzi. Ponadto specjalnie zaprojektowana konstrukcja zawiasów nie pozwala na przyciśnięcie palców. Zawias górny ma konstrukcję zamkniętą, a jego odległość od ramy wynosi zaledwie kilka milimetrów, co uniemożliwia włożenie tam palców. Dolny zawias zamontowany jest natomiast w konstrukcji ramy i wychodzi prostopadle do skrzydła bramki, dzięki czemu nie stanowi zagrożenia.


Szeroko otwierane drzwiczki uchylają się w obie strony, co umożliwia swobodne przechodzenie w momencie, kiedy zamek nie blokuje całej bramki. Montaż urządzenia zabezpieczającego, oparty jest na systemie rozporowym. Stalowe śruby wkręca się bezpośrednio w ramę bramki i przez ich odpowiednią regulację, dopasowuje się całość do szerokości przejścia. Stopki przylegające bezpośrednio do ścian lub futryn, posiadają silikonowe nakładki, które nie tylko zabezpieczają powierzchnię podparcia przed ewentualnym zniszczeniem, ale też dodatkowo stabilizują całą konstrukcję i zapobiegają jej przesuwaniu.

W przypadku konieczności zamontowania bramki do nietypowego przejścia lub drzwi, można dokupić wymaganą ilość rozszerzeń w różnych rozmiarach. Ponadto, jeśli istnieje konieczność wykonania niestandardowego rozszerzenia lub dopasowania bramki do zabezpieczenia np. schodów z balustradą, czy też montażu na innej powierzchni, na której standardowe śruby rozporowe mogą być za duże lub zbyt płaskie, wystarczy dokupić specjalne śruby typu "Y".

 • posiadają specjalne, silikonowe końcówki, które stabilizują konstrukcję oraz są bezpieczne dla ścian, futryn itp.
 • dodatkowo, NASZE bramki posiadają w przeciwieństwie do wielu innych, automatyczny system zatrzaskiwania - oznacza to, że gdy otworzysz bramkę, nie musisz pamiętać o jej zamknięciu, ponieważ konstrukcja zawiasów sprawia, że bramka zamknie się sama.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Produkty podobne